Szkolenie Ośrodka Szkolenia Państwowej Inspekcji Pracy im. Profesora Jana Rosnera we Wrocławiu

Szkolenie dla inspektorów pracy w Ośrodku Szkolenia Państwowej Inspekcji Pracy im. Profesora Jana Rosnera we Wrocławiu

Z ogromną przyjemnością informujemy, że w dniu 13 kwietnia 2023rna zaproszenie Ośrodka Szkolenia Państwowej Inspekcji Pracy im. Profesora Jana Rosnera we Wrocławiu eksperci z firmy SRW Sp. z o.o. przeprowadzili szkolenie dla inspektorów pracy reprezentujących 16 Okręgowych Inspektoratów Pracy z całej Polski.

Wykłady prowadziły pani Anna Guzik – ekspert ds. europejskich oraz pani Krystyna Kosak-Burcon – ekspert ds. cudzoziemców. Skierowanie zaproszenia do przeprowadzenia szkolenia przez naszą firmę dla kadry inspektorów Państwowej Inspekcji Pracy wskazuje na ogromne zaufanie do profesjonalizmu jakie reprezentuje firma SRW sp. z o.o. oraz rzetelności wsparcia przedsiębiorców szczególnie z branży transportowej realizowanego już od kilkunastu lat.

 

         

Zakres przedmiotowy szkolenia obejmował kwestie związane z delegowaniem kierowców w świetle regulacji prawnych związanych z pakietem mobilności z omówieniem uwarunkowań w poszczególnych krajach wspólnoty. Ponadto podczas szkolenia omówiono kwestie związane z legalizacją pracy kierowców cudzoziemskich, a także wymogów formalnych w zakresie delegowania takich osób do pracy w ramach transportu międzynarodowego.

W opisanych obszarach tematycznych omówiono obowiązujące przepisy prawa krajowego oraz unijnego. Możliwość przeprowadzenia szkolenia i przekazania praktycznych doświadczeń dla tak szerokiego grona profesjonalistów z Państwowej Inspekcji Pracy stanowi dla nas ogromne wyróżnienie. Jednocześnie, determinuje i motywuje do jeszcze bardziej wytężonej pracy, podwyższania kompetencji oraz rozwoju, dbając przede wszystkim o skuteczne działania na rzecz przedsiębiorców.

 

 

 

 

Powrót

Skontaktuj się z nami