SUKCES: Umorzenie postępowania przez ZUS

Umorzenie postępowania przez ZUS — kolejny sukces Ekspertów SRW 👏 Jedna z firm, zgłosiła się do nas z prośbą o pomoc związaną z reprezentowaniem przed organami #ZUS podczas kontroli. 🗂 Na czym dokładnie polegały nasze działania

#Eksperci SRW — oprócz reprezentacji — byli odpowiedzialni za przygotowanie żądanych przez ZUS dokumentów oraz zestawień, których wcześniej nie stworzono w wymaganym zakresie.

👏 Miło nam poinformować, że jedno z takich postępowań zakończyło się definitywnie w ubiegłym tygodniu. Zakład Ubezpieczeń Społecznych, pomimo wnikliwej analizy wielu aspektów (weryfikowanych w okresie: od wejścia w życie pakietu mobilności w lutym 2022 r. do końca grudnia ubiegłego roku) na skutek podjętych przez nas działań nie stwierdził nieprawidłowości związanych ze składkami płatnika.

👏 Efektem tego było wydanie przez ZUS decyzji o umorzeniu postępowania. Tym samym przedsiębiorca nie poniósł żadnych negatywnych konsekwencji.

Jeżeli obawiasz się podobnej sytuacji, zależy Ci na dobrym imieniu firmy oraz profesjonalnej reprezentacji — nie czekaj i już dziś, poznaj możliwości EKSPERTÓW SRW! 🖐️

💻 www.srw.pl
📧 biuro@srw.pl
📍 ul. Karola Miarki 20, 43-190 Mikołów

Powrót

Skontaktuj się z nami